Stephanie Kannacher, Cisco: “To jest ostatni komunikat ze strony Zarządu wysyłany do Was e-mailowo.”

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W szwajcarskiej siedzibie Cisco pracownicy są zachęcani do zmiany swoich przyzwyczajeń komunikacyjnych. Zamiast e-maili będą używali nowej platformy komunikacyjnej – Spark.

Aby to osiągnąć zespół zarządzający musiał sam dać przykład. Dlatego właśnie Christian Martin, General Manager wysłał wiadomość, która miała być jedną z ostatnich.

Celem jest nie tylko zmiana technologii, ale również uczynienie komunikacji ze strony zarządzających oraz między pracownikami bardziej ludzką.

Więcej o tej zmianie można przeczytać na blogu Cisco “We Are Cisco” (artykuł w języku angielskim): http://weare.cisco.com/c/r/weare/amazing-stories/amazing-things/spark.html

 

Stephanie Kannacher, Communication Manager w Cisco wygłosi prezentację o zmianach w komunikacji w erze digitalizacji podczas konferencji FACE 2017.

 

Stephanie Kannacher, Cisco: "To jest ostatni komunikat ze strony Zarządu wysyłany do Was e-mailowo." 4  Stephanie Kannacher, Cisco: "To jest ostatni komunikat ze strony Zarządu wysyłany do Was e-mailowo." 5

Stephanie Kannacher, Communication Manager
Cisco

Stephanie Kannacher, Cisco: "To jest ostatni komunikat ze strony Zarządu wysyłany do Was e-mailowo." 6
Więcej informacji o konferencji face 2017 >>